info(at)cyfrowyskaut.pl

Materiały do Cyberlekcji 3.0

Materiały do Cyberlekcji 3.0

NASK-PIB wraz z Ministerstwem Cyfryzacji przygotowali świetne materiały dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i ponad podstawowej. Projekt nosi nazwę Cyberlekcja 3.0 i porusza wszystkie najważniejsze aspekty zarówno prawne jak i techniczne będące zagrożeniami w sieci dla dzieci i młodzieży.

Przygotowane materiały zawierają komplet informacji niezbędnych do przeprowadzenia lekcji w podziale na grupy wiekowe klasy 1-3, 4-6 , 7-8 oraz szkoły ponadpodstawowe. Materiały zawierają scenariusz lekcji, bazę wiedzy dla nauczyciela oraz karty pracy.

Serdecznie polecamy, a nauczycieli zachęcamy do skorzystania z przygotowanych dla nich materiałów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − osiem =