Projekt #ULedukacja – Wymiana kompetencji cyberbezpieczeństwa

#ULedukacja to projekt mieszania ludzi, kompetencji w celu osiągnięcia skali edukacji. Jest naturalnym sposobem zwiększenia skali działania Cyfrowego Skauta. Uczestnicy projektu będą lepiej, świadomiej i chętnie realizować edukację dzieci i młodzieży z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Cele projektu UL

• zwiększenie skali edukacji dzieci i młodzieży
    • więcej merytorycznych lekcji
    • generowanie projektów edukacyjnych przez dzieci i młodzież
    • zagospodarowanie potencjału liderów
  • podniesienie kompetencji uczestników
    • wymiana wiedzy liderów
    • organizowanie spotkań wymiany wiedzy
  • realizacja celi partnerów
    • wsparcie przy realizacji misji jakie założyli nasi partnerzy

Gdzie będzie następny UL?

Terminy i miejsce:

• Suchy Las (okolice Poznania) – 11.05.2024 – YouNick – Biurowiec 3

Zapisz się już teraz !

Wypełnij formularz, zostaw informację w jakim mieście warsztaty #ULEdukacja Cię interesują. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

W razie problemów napisz mail (przygotowana formatka) na adres [email protected] z informacją o wybranym terminie.

Chcesz zobaczyć jak wyglądały dotychczasowe wydarzenia i co dokładnie robimy podczas UL?
Zobacz na kolejnej stronie tam więcej informacji o projekcie UL . Zapisz się na warsztat, aby samemu zobaczyć jak to wygląda 🙂