Spotkanie dla Sympatyk贸w Cyfrowego Skauta

Drodzy sympatycy Cyfrowego Skauta oraz wszyscy zainteresowani!

Zapraszamy na spotkanie sympatyk贸w Cyfrowego Skauta, kt贸re odb臋dzie si臋 on-line w 艣rod臋, 2 listopada 2022 w godz. 19.00-20.00

Na spotkaniu opowiemy m.in. o projekcie Cyfrowy Skaut – kim jeste艣my, co robimy i co ju偶 zrobili艣my, o podj臋tych inicjatywach oraz o Naszych planach.

Opowiemy czego oczekujemy od trener贸w i sympatyk贸w, o formach w jaki spos贸b mo偶esz si臋 zaanga偶owa膰.

Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje w膮tpliwo艣ci.

W projekcie Cyfrowy Skaut anga偶ujemy specjalist贸w z wielu obszar贸w bezpiecze艅stwa informacji i cyberbezpiecze艅stwa.
Dostarczamy wiedz臋 rodzicom, nauczycielom a przede wszystkim dzieciom w atrakcyjnej i ciekawej formie.
Anga偶ujemy zar贸wno doros艂ych jak i dzieci podczas event贸w, oboz贸w, budujemy 艣wiadomo艣膰 o zagro偶eniach u rodzic贸w i nauczycieli aby mogli zdobyt膮 wiedz膮 dzieli膰 si臋 z innymi.聽

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, kt贸rym bliska jest tematyka bezpiecze艅stwa dzieci w sieci oraz wszystkich, kt贸rzy chcieliby przyczyni膰 si臋 do zwi臋kszenia 艣wiadomo艣ci zagro偶e艅 jakie czyhaj膮 na nasze dzieci jak i na Nas – doros艂ych w sieci jak r贸wnie偶 osoby, kt贸re chc膮 zaanga偶owa膰 si臋 w dzia艂ania maj膮ce na celu zwi臋kszenie tej 艣wiadomo艣ci.
Zapraszamy rodzic贸w, nauczycieli, specjalist贸w, trener贸w i wszystkich zainteresowanych wsp贸艂prac膮 w projekcie Cyfrowy Skaut.

Wi臋cej informacji – na spotkaniu.

艢led藕 Nas na Naszych mediach spo艂eczno艣ciowych. B膮d藕my w kontakcie.

Do zobaczenia!

Komando Cyfrowego Skauta

Sympatyk:

• Ambasador Cyfrowego Skauta
  • Aktywnie Promuje Projekt
  • Pomaga w sprawach technicznych
  • Pomaga w logistyce spotka艅
  • Organizuje spotkania z odbiorcami
  • Daje informacj臋 zwrotn膮
  • Wspiera aktywnie rad臋 programow膮
  • Dostaje najwa偶niejsze informacje o projekcie do zaopiniowania
  • Opiniuje merytorycznie produkty i dzia艂ania