Spotkanie dla Sympatyków Cyfrowego Skauta

Drodzy sympatycy Cyfrowego Skauta oraz wszyscy zainteresowani!

Zapraszamy na spotkanie sympatyków Cyfrowego Skauta, które odbędzie się on-line w środę, 2 listopada 2022 w godz. 19.00-20.00

Na spotkaniu opowiemy m.in. o projekcie Cyfrowy Skaut – kim jesteśmy, co robimy i co już zrobiliśmy, o podjętych inicjatywach oraz o Naszych planach.

Opowiemy czego oczekujemy od trenerów i sympatyków, o formach w jaki sposób możesz się zaangażować.

Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W projekcie Cyfrowy Skaut angażujemy specjalistów z wielu obszarów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa.
Dostarczamy wiedzę rodzicom, nauczycielom a przede wszystkim dzieciom w atrakcyjnej i ciekawej formie.
Angażujemy zarówno dorosłych jak i dzieci podczas eventów, obozów, budujemy świadomość o zagrożeniach u rodziców i nauczycieli aby mogli zdobytą wiedzą dzielić się z innymi.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którym bliska jest tematyka bezpieczeństwa dzieci w sieci oraz wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do zwiększenia świadomości zagrożeń jakie czyhają na nasze dzieci jak i na Nas – dorosłych w sieci jak również osoby, które chcą zaangażować się w działania mające na celu zwiększenie tej świadomości.
Zapraszamy rodziców, nauczycieli, specjalistów, trenerów i wszystkich zainteresowanych współpracą w projekcie Cyfrowy Skaut.

Więcej informacji – na spotkaniu.

Śledź Nas na Naszych mediach społecznościowych. Bądźmy w kontakcie.

Do zobaczenia!

Komando Cyfrowego Skauta

Sympatyk:

• Ambasador Cyfrowego Skauta
  • Aktywnie Promuje Projekt
  • Pomaga w sprawach technicznych
  • Pomaga w logistyce spotkań
  • Organizuje spotkania z odbiorcami
  • Daje informację zwrotną
  • Wspiera aktywnie radę programową
  • Dostaje najważniejsze informacje o projekcie do zaopiniowania
  • Opiniuje merytorycznie produkty i działania