Zostaliśmy Filarem Cyberbezpieczeństwa !!!

Nasz projekt podczas gali organizowanej w ramach Cyber24 Day organizowanej przez CyberDefence24.pl otrzymał nagrodę filaru cyberbezpieczeństwa w kategorii NGO / Inicjatywa roku. 🏆

Jest to nagroda dla całego zespołu za ciężką pracę i prowadzone działania w zakresie edukacji dzieci na temat cyberzagrożeń. Ta nagroda jest m.in. za takie działania jak prowadzone przez nas warsztaty w ramach #ULedukacja, które mają na celu budowanie kompetencji kolejnych osoby w zakresie cyberbezpieczeństwa, aby mogli je dalej przekazywać dzieciom.

Nagrodę w imieniu Cyfrowego Skauta odebrali: Mariusz Stasiak vel Stasek – Dyrektor projektu, Artur Markiewicz– Członek Zarządu ISSA Polska, Kamil Drzymała – Członek Rady Programowej.

W pozostałych kategoriach nagrodzeni zostali:
🏆 Firma roku – Samsung Polska
🏆 Rozwiązanie – Dell Technologies za „Cyfrowy Bunkier”
🏆 Startup roku – RIFFSEC
🏆 Człowiek roku – prof. Artur Ekert
🏆 Nagroda specjalna – Karol Molenda i Wojska Obrony Cyberprzestrzeni

Wszystkim gratulujemy otrzymanych nagród 👏👏

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i docenienie naszych działań. Obiecujemy robić jeszcze więcej !!!

Chcesz zobaczyć co robi Cyfrowy Skaut?
Przyjdź na #ULedukacja i dowiedź się więcej o cyberbezpieczeństwie !!