info(at)cyfrowyskaut.pl

Warsztaty Skauta dla Grupy Tauron

Warsztaty Skauta dla Grupy Tauron

Co robi Cyfrowy Skaut? Jak gra się i jak działa Poducha ? Gdzie, kto i po co może wpaść na #ULedukacja? O tym jak i również inny zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa dzieci w sieci pracownikom Grupy Tauron opowiedzieli Mariusz Stasiak vel Stasek i Artur Markiewicz.

Jak zawsze okazało się, że Poducha to gra nie tylko dobra dla dzieci, ale dla wszystkich bez względu na wiek.

Nowe osoby poznając idee #Uledukacja mogły dowiedzieć się jak same mogą stworzyć takie wydarzenie, gdzie aktualne prowadzimy nasze działania. Na podstawie tych rozmów mamy już pomysły na nowe lokalizację spotkań w ramach UL.

To było niezwykłe doświadczenie !!! Mamy nadzieję, że z niektórymi uczestnikami warsztatu spotkamy się w roli uczestników, a z wielką chęcią również trenerów 🙂

Przyjdź na #ULedukacja
i dowiedź się więcej o cyberbezpieczeństwie !!
Zapisy TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − osiemnaście =