info(at)cyfrowyskaut.pl

Warsztaty dla dzieci podczas Cyfrowego Dnia organizowanego przez Fundacje Cyberium

Warsztaty dla dzieci podczas Cyfrowego Dnia organizowanego przez Fundacje Cyberium

17 września Cyfrowy Skaut na zaproszenie Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. będzie prowadzić warsztaty dla dzieci podczas Cyfrowego Dnia organizowanego przez Fundacje Cyberium w gminie Hanna (woj. Lubelskie).

Na to wydarzenie wybiera się Mariusz Stasiak vel Stasek z Cyfrowego Skauta oraz 2 koleżanki będące Sympatykami Cyfrowego Skauta, oczekujcie relacji z tego wydarzenia.

Dzieci dowiedzą się dzięki zabawie podstaw cyberbezpieczeństwa oraz rodzice jak chronić się i swoje dzieci w sieci.

Gmina Hanna

Gmina Hanna jest w woj. lubelskim na styku Polski, Ukrainy i Białorusi nad samym Bugiem wiec malowniczo i symbolicznie, w dniu 17 września będzie realizowany przez Fundację Cyberium „Cyfrowy dzień” (warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz mecz charytatywny).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 2 =