info(at)cyfrowyskaut.pl

ULedukacja zainicjowany przez przedstawiciela ZHP

ULedukacja zainicjowany przez przedstawiciela ZHP

Chwalipost z działań komando CS z ISSA Polska.
W czwartek 17.04 wraz z Mateusz Łaski, Michał Zajączkowski, Kamil Drzymała i Piotr Czubaty przeprowadziliśmy pierwsze warsztaty hasztag#ULedukacja zainicjowane przez przedstawicieli ZHP.

„W gościnnych progach Chorągwi Stołecznej ZHP odbyły się, zorganizowane przez Szczep 295 WDHiGZ z Hufca ZHP Warszawa Praga-Południe, pilotażowe warsztaty dotyczące pomysłu na projekt edukacji dzieciaków z zakresu cyberhigieny i cyberbezpieczeństwa. Warsztaty prowadzili zaproszeni przez kadrę Szczepu członkowie Stowarzyszenia ISSA Polska realizujący projekt Cyfrowy Skaut. W spotkaniu wzięły udział Panie z grona pedagogicznego zaprzyjaźnionej ze Szczepem Szkoły Podstawowej nr 185 im. UNICEF”.


Na spotkaniu była świetna energia i bardzo ciekawa dyskusja pomiędzy trenerami, Paniami ze szkoły i przedstawicielami ZHP.
Wcześniej przeprowadzona ankieta na 79 uczniach szkoły podstawowej, doskonale uwypukliła braki i potrzeby w zaplanowanych działaniach edukacyjnych.
Nazwa Cyfrowy Skaut jakby nie było zobowiązuje nas do działań z harcerzami 😉 . Z pierwszych relacji po naszym szkoleniu i zamówieniu warsztatu trenerskiego dla Szkoły Podstawowej nr 185 im. UNICEF – prognozy wypadają optymistycznie ☀ 😎 .
hasztag#ISSAPOLSKA hasztag#CYFROWYSKAUT hasztag#ZHP hasztag#CUHACADEMY hasztag#PODUCHA hasztag#VR

wpis z Li:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7187396578666500096/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =